1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

detail oznamu

30.09.2012 15:30 - podujatia

Výsledok 9.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

Naháč-Dolné Dubové 1:1(1:0) Začiatok zápasu bol vyrovnaný, ale mierne navrch mali hostia. Po 15.minúte hry mal šancu Peter Lopatka, ktorý iba vyprášil rukavice hosťujúceho brankára. V 40. minúte po presnom výkope Matejkoviča sa lopta dostala k P. Lopatkovi a ten už sa po individuálnej akcii nemýlil. Cez polčas prišlo nútené striedanie na poste pravého obrancu kde P, Boledoviča nahradil L. Bocian. V 55.minúte hostia vyrovnali po penalte, ktorú zavinil M. Jurovatý. Naháč bol do konca zápasu veľa šancí no svoje šance nedokázal premeniť a tak sa hodový zápas skončil 1:1. Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban, Jurovatý Martin, Sersen Martin, Fančovič Richard, Lopatka Marek( Boledoovič Lukáš), Zajíček jaroslav(K), Počuch Michal, Lopatka Peter, Kohúciik Martin, Boledovič Peter( Bocian Lukáš) Góly: Peter Lopatka Žltá karta: Jurovatý Martin, Kohúcik Martin

23.09.2012 15:30 - podujatia

Výsledok 8.Kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

Dolné Orešany – ŠK Naháč 1:0 (1:0) Zostava: Matejkovič Tomáš, Peter BOledovič, Urban Boledovič(K), Bocian Lukáš, Rišo Fančovič, Kohúcik Martin, Marek Lopatka, Kralič Peter (Dobák Ivan), Počuch Michal, Jurovatý Martin, Sersen Martin

16.09.2012 15:30 - podujatia

Výsledok 7.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012 - 2013

ŠK Naháč – TJ Dlhá 3:1(2:1) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban (K), Vaško Peter(Vidlička Martin), Sersen Martin( Dobák Ivan), Fančovič Richard, Počuch Michal, Lopatka Peter, Lopatka Marek, Bocian Lukáš Kohúcik Martin, Boledovič Peter(Jurovatý Martin) Góly: Lopatka Peter, Lopatka Marek, Jurovatý Martin Žltá karta: Kohútik Martin, Počuch Michal Červená karta: Lopatka Peter

08.09.2012 16:00 - podujatia

Výsledok 6.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012 - 2013

ŠK Slávia Trnava – ŠK Naháč 3:1(1:0) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban (K), Dobák Ivan(Lopatka Marek), Vaško Peter(Jurovatý Martin), Bocian Lukáš, Kralič Peter(Vidlička Martin), Kohúcik Martin, Fančovič Richard, Boledovič Peter, Počuch Michal, Lopatka Peter Góly: Fabnovič Richard Žlatá karta: Matejkovič Tomáš, Lopatka Peter

02.09.2012 16:00 - podujatia

Výsledok 5.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012 - 2013

ŠK Naháč – Družstevník Borová 2:0 (1:0) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban(K), Kohúcik Martin, Vaško Peter(Lopatka Marek), Fančovič Richard, Sersen Martin(Jurovatý Martin), Počuch Micha,l Loaptka Peter, Dobák Ivan, Bocian Lukáš(Partel Michal), Boledovič Peter

26.08.2012 17:30 - podujatia

Výsledok 4kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012 - 2013

Tj Družstevník Buková – ŠK Naháč 1:2 (0:1) Zostava: Matejkovič Tomáš, Bocian Lukáš( Partel Michal), Boledovič Urban, Kohúcik Martin, Boledovič Peter, Kralič Peter, Fančovič Richard, sersen Martin( Jurovatý Martin), Počuch Michal (K), Lopatka Peter, Dobák Ivan Góly: Lopatka Peter, Počuch Michal Žltá karta: Bocian Lukáš, Fančovič Richard

19.08.2012 17:30 - podujatia

Výsledok 3.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012 - 2013

ŠK Naháč – Družstevník Bíňovce 4:2 (1:1) Zostava: Matejkovič Tomáš, Jurovatý Martin(Vidlička Martin), Kralič Peter, Dobák Ivan, Bocian Lukáš, Fančovič Richard, Lopatka Marek( Lopatka Denis), Kohúcik Martin, Počuch Michal( Čavara Adam), Lopatka Peter, Boledovič Peter Góly: Fančovič Richard 2, Boledovič Peter, Lopatka Denis, Peter Kralič

04.08.2012 17:30 - podujatia

Výsledok 1.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012 - 2013

Šk Naháč – Dolné Lovčice 4:1 (2:0) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban, Jurovatý Martin( Vidlička Martin), Lopatka Denis, Bocian Lukáš, Fančovič Richard, Lopatka Marek( Samek Marek), Zajíček Jaroslav, Počuch Michal( Kralič Peter), Lopatka Peter, Boledovič Peter Góly: Počuch Michal, Lopatka Peter 2, Jurovatý Martin, Žltá karta: Bocian Lukáš, Boledovič Peter, Boledovič Urban

31.10.2011 21:45 - podujatia

Výsledok 13.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2011 - 2012

Naháč – Dolné Lovčice 0:3 (0 : 1) Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban, Fančovič Richard, Počuch Marián (Lopatka Marek), Holický Ondrej (Lopatka Marek), Tomaškovič Ján, Počuch Michal, Lopatka Peter, Kohúcik Martin, Boledovič Peter, Partel Michal (Bocian Lukáš) Góly: Žltá karta: Boledovič Urban Rozhodca: Šurina Peter

24.10.2011 16:40 - podujatia

Výsledok 12.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2011 - 2012

Horné Dubové – Naháč 5:4 (2 : 1) Zostava: Matejkovič Tomáš, Samek Marek, Fančovič Richard, Kralič Peter, Počuch Marián, Holický Ondrej, Tomaškovič Ján, Lopatka Marek, Lopatka Peter, Bocian Lukáš, Kohúcik Martin Góly: Tomaškovič Ján, Lopatka Peter, Holický ondrej, Lopatka Peter Žltá karta: Fančovič Richard, Bocian Lukáš Rozhodca: Sekerka Miroslav