späť

Výsledok 9.kola III.A futbalovej súťaže sezóny 2012-2013

30.09.2012 15:30 - podujatia

Naháč-Dolné Dubové 1:1(1:0)
Začiatok zápasu bol vyrovnaný, ale mierne navrch mali hostia. Po 15.minúte hry mal šancu Peter Lopatka, ktorý iba vyprášil rukavice hosťujúceho brankára. V 40. minúte po presnom výkope Matejkoviča sa lopta dostala k P. Lopatkovi a ten už sa po individuálnej akcii nemýlil. Cez polčas prišlo nútené striedanie na poste pravého obrancu kde P, Boledoviča nahradil L. Bocian. V 55.minúte hostia vyrovnali po penalte, ktorú zavinil M. Jurovatý. Naháč bol do konca zápasu veľa šancí no svoje šance nedokázal premeniť a tak sa hodový zápas skončil 1:1.

Zostava: Matejkovič Tomáš, Boledovič Urban, Jurovatý Martin, Sersen Martin, Fančovič Richard, Lopatka Marek( Boledoovič Lukáš), Zajíček jaroslav(K), Počuch Michal, Lopatka Peter, Kohúciik Martin, Boledovič Peter( Bocian Lukáš)

Góly: Peter Lopatka Žltá karta: Jurovatý Martin, Kohúcik Martin